Actueel weer Bladel
Laatste update: 2026-05-20 om 06:15 uur
| Temperatuur | 11.8 °C |
| Neerslag | 2.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.8 km/u uit ZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1016.1 hPa |
| Barometer trend | n/a |
| Maximale windsnelheid | 7.2 km/u om 01:04 u |
| Minimum temp. | 11.7 °C om 05:14 u |
| Maximum temp. | 13.0 °C om 00:28 u |
| Windchill | 0.0 °C |
| Hitte index | 11.5 °C |
| Dauwpunt | 11.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 95.0 % |
| Zonnestraling | 7.3 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 7.3 W/m2 om 06:15 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:10 u |
| Zon op | 05:40 u |
| Zon onder | 21:30 u |